Na výletě v Mirakulu

Ve středu 6. května si žáci 4.A užili parádní den v milovickém parku Mirakulum. Děti prověřily svou obratnost na technických atrakcích a v kontaktní zoo se skamarádily s místními kozami a ovcemi. Díky skvěle objednanému počasí a bezproblémové cestě vlakem i MHD se výlet vydařil. Že se dětem v Milovicích líbilo a také chutnalo, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Background: 
modrá