Písničkář je člověk, který zpívá o tom, o čem bychom chtěli mluvit všichni, kdybychom našli ta správná slova…
Poslední dubnový den se v naší knihovně s jedním takovým písničkářem potkali sextáni a septimáni. Otázky měli chytré i vtipné. To nemůžu říct. Viděli samizdatové knihy, slyšeli protestsongy i pamflet. Poslouchali o hrdinství a odvaze. Školním podkrovím prošla inspirace. A to není málo…
Jiří Dědečku! Děkujeme
Fotografie ze setání naleznete zde.
