Naši žáci 5.A a 5.B se letos poprvé vydali na třídenní "Stezku Českem " po krásných místech Českého Švýcarska. Vyrazili z Děčína přes Býnovec, Dolský mlýn, Malou Pravčickou bránu do Jetřichovic. Celkově ušli 46km za 3 dny. Byla to cesta plná dobrodružství a nových zážitků.
29. 5. 2026Stezka Českem 2026
